Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

TERITORIJOS NUOMA

Jūsų šventėms, pasivaišinimams ir fotosesijoms nuomojame: Vidinį ansamblio kiemelį, prie fontano kiemelį, su Nemuno upės panorama. Pasirinkto kiemelio nuoma – 1 val. / 60 Eur.    

Už papildomą kainą galime: paruošti jums užkandžius, aptarnavimo paslaugą, išnuomoti indus, paruošti kavą/arbatą

Salių nuoma

Banketinė salė

Banketinė salė vienuolyno 1 aukšte ( iki 40 asm.). Baroko stiliaus skliautų salė (100,16 m²) puikiai tinka jūsų asmeninei šventei, krikšto, jubiliejaus ar vestuvių iškilmei. Esant poreikiui vienuolyno pirmame aukšte yra keturi dviviečiai kambariai vienas trivietis kambarys.

Konferencijos salė

Konferencijos salė ( 98,96 m²)  vienuolyno 2 aukšte puikiai tinka susitikimų, seminarų ir konferencijų organizavimui. (iki 80 asm.) Esant poreikiui vienuolyno antrame aukšte yra penki dviviečiai ir du triviečiai kambariai.

Salė vienuolyno rūsio menėje

Salė  (62,08 m²) vienuolyno rūsio menėje ( iki 30 asm.) galima organizuoti dalykinius ir gedulingus pietus bei asmenines šventes. Greta salės yra liturginės buvusio dominikonų vienuolyno ekspozicija.

Šeimyntrobės pokylių salė

Šeimyntrobės pokylių salė (185,09 m²) – puiki erdvė asmeninėms šventėms, vestuvėms ir jubiliejams (iki 120 asm.).  Tai erdvi salė, kurioje dažnai rengiamos įvairios parodos ir ekspozicijos.