Turistams

Turistams

BAŽNYČIOS IR LITURGINIO PAVELDO EKSPOZICIJOS LANKYMAS

Siūlome pažintinę ekskursiją po XVII a. vienuolių dominikonų statytą bažnyčią, susipažįstant su jos architektūra ir joje esančiomis meno bei kultūros paveldo vertybėmis. Gidas Jums pristatys Liškiavos kaimelio ir parapijos svarbiausius istorinius etapus, supažindins su XVII a. dominikonų atsiradimo ir gyvenimo Liškiavoje istorija, pristatys dabartinius Liškiavos architektūrinio ansamblio gyvavimo detales.

Bažnyčios rūsyje turite galimybę pamatyti palaidotus Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčią ir vienuolyną stačiusius vienuolius dominikonus atviruose stikliniuose karstuose.

Vienuolyno rūsyje aplankysite liturginio paveldo ekspoziciją, kurią sudaro: arnotai, stulos, cingulis, šiomis dienomis jau nebenaudojamas – manipulis, klausykla, būgnas, procesijų žibintai, klekẽtas, kalėdaičių gaminimo įrankis, tabernakulis, klauptas, smilkytuvas, mensa, prakartėlė, kryžius, taurė ir patena, liturginė pagalvėlė, palė, korporalas, komùninė, cibòrija, biretas, monstrancija ir kt.

Taip pat keli nelituginiai eksponatai: žibalinė lempa, lygintuvas, pjautuvas javams, kalėjimo durys, šepetys linams šluoti, Nemuno upe plaukiojusio žmogaus ekspozicijai padovanotas luotas ir kt.

Bažnyčios rūsių ir ekspozicijų bilietų kainos :

3 Eur – suaugusiems

1,50 Eur – Mokiniams ir studentams, neįgaliems asmenims, senjorams

Nemokamai – vaikams iki 7 metų;

Gido paslaugų įkainiai (lietuvių, rusų kalba) :

Iki 20 asm.- 20,00 Eur. (1 val.)

Virš 20 asm.- 2 Eur. asmeniui

Su savo gidu- 1 Eur. /asm. infrastruktūros mokestis

Edukacinė programa „ Liškiavos lobio paieškos“ ( nuo 15 asm.) :

Moksleiviams – 3 Eur.

Suaugusiems- 5 Eur.

PASTABA:  Grupėms būtina išankstinė registracija el. paštu- administracija@liskaiva.lt arba tel. +370 610 66844

Dėl sąskaitų faktūrų išrašymo gidą įspėkite iš anksto arba susisiekite su administracija.